Медична комісія заслухала звіт про виконання «Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області»
![Медична комісія заслухала звіт про виконання «Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/478da8d94a6c7ced175dfb6c7ff0b79e.png)
24.10.2019
Сьогодні, 24 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.
Депутати заслухали звіт про стан виконання обласної цільової програми «Комплексна програма підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017 – 2020 роки» за 9 місяців 2019 року.
Так, за інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Комплексна програма галузі охорони здоров’я виконана на 72%, а касові видатки складають 68%.
«Станом на 21 жовтня виконання Програми становить близько 75%. Проводяться планові закупівлі, використання коштів відбувається згідно з кошторисними призначеннями, по багатьох заходах Програми вже є повне виконання», - повідомили в профільному департаменті.
Окрім того, комісія розглянула низку питань галузі соціального захисту.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)