На Бродівщині відзначили День авіації
![На Бродівщині відзначили День авіації](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/60bd34a9c4221004c635f110a8e54696.png)
31.08.2019
Сьогодні, 31 серпня, на Бродівщині голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з військовими 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України «Броди» взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня авіації .
«Від імені депутатського корпусу Львівської обласної ради вітаю весь особовий склад 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України «Броди» з нагоди Дня авіації. Радий також бачити наших авіаторів з Калинова, Херсона і Полтави, які сьогодні тут разом з нами відзначають це свято. Наші авіатори – найкращі!
Дуже віримо, що настане той день, коли наші парадні розрахунки армійської авіації уже у мирному небі пролетять військовим парадом і над Донецьком, і над Луганськом, і над Севастополем. Цей день ми будемо наближати усім разом. Це обов’язково буде!» - зазначив Олександр Ганущин.
З нагоди професійного дня Олександр Ганущин також відзначив нагородами авіаторів військової частини А2595 за особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни, патріотизм, вірність військовій присязі та активну громадянську позицію.
Зокрема, нагороди отримали – Василь Хомік, Павло Кислий, Євгеній Копотун, Василь Олійник.
Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, у День авіатора голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у відкритті пам’ятного хреста на місці загибелі військових 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України «Броди», які розбилися під час навчально-тренувального польоту на Рівненщині 29 травня цього року.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)