На Львівщині для двох сиріт придбають власне житло
![На Львівщині для двох сиріт придбають власне житло](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c0e39e20fcd8ab6168780f6da7c70526.png)
27.05.2021
В межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області закуплять дві квартири для молодих жінок зі Стрийщини.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання відповідна комісія.
Придбають житло за кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами, зокрема 518 тис. грн виділила Стрийська міська рада, 317 тис. грн - обласний бюджет.
«Квартири перейдуть у власність 19-ти річної Оксани та 23-річної Ярослави. Вони дочекалися допомоги від держави і від громади Стрия, - зауважив голова комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дійМикола Іщук. - Це інвестиція не лише в майбутнє двох родин, а в якісні зміни суспільства».
Всього у цьому році планують закупити житло для щонайменше 30 сиріт.
Як повідомив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, від початку року чотирьох осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в області забезпечили житлом.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)