На Львівщині планують створити нову Агенцію регіонального розвитку
11.03.2021
Співзасновниками Агенції стануть Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація. Відповідне рішення сьогодні, 11 березня, підтримали депутати на засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування.
Голова постійної комісії Володимир Кирилич зауважив, що Агенція регіонального розвитку - це певна організаційна структура з відповідними повноваженнями, які чітко визначені законодавством України. Тому від процедури заснування та оформлення документів залежить подальша легітимність важливої для регіону організації.
«Агенція - це ініціатива обласної ради та державної адміністрації і наша спільна відповідальність», - зазначив Володимир Кирилич.
Він запевнив, що діяльність регіональної інституції на Львівщині всіляко сприятиме органам місцевого самоврядування в розвитку самодостатніх громад.
«Ми вважаємо, що послуги Агенції регіонального розвитку на Львівщині є надзвичайно потрібними, адже йдеться про пошук додаткових можливостей для підвищення рівня доходів в бюджетах громад, підготовку кадрового потенціалу, участь у міжнародних проєктах, залучення інвестицій і позабюджетних коштів з різних фондів», - акцентував Володимир Кирилич.
Агенція регіонального розвитку працюватиме на засадах партнерства між державним, приватним і громадським сектором. Представники Агенції в майбутньому укладатимуть угоди, комунікуватимуть з органами місцевого самоврядування та центральної виконавчої влади, з міжнародними й громадськими організаціями.
Довідково:
Агенції регіонального розвитку створюються відповідно до положень Закону України «Про засади державної регіональної політики» з метою ефективної реалізації державної регіональної політики.