На Львівщині привітали працівників харчової промисловості з нагоди професійного свята
![На Львівщині привітали працівників харчової промисловості з нагоди професійного свята](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9d76367a15e516fa9a062e1ff4693c74.png)
18.10.2019
Сьогодні, 18 жовтня, з нагоди Дня працівників харчової промисловості керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов спільно з першим заступником голови ОДА Василем Лозинським привітали представників харчової промисловості Львівщини.
«Від імені керівництва та депутатського корпусу Львівської обласної ради вітаю вас з професійним святом. Бажаю Вам досягати високих результатів, здійснення усіх планів та задумів, а також процвітання та із задоволенням працювати на благо нашої області», - зазначив під час виступу Валентин Харлов.
Відтак Валентин Харлов нагородив Грамотами Львівської обласної ради таких осіб:
Шумила Миколу Миколайовича – старшого майстра дільниці готової продукції ТзОВ «Родинна ковбаска»;
Козія Богдана Васильовича – слюсаря-ремонтника відділу теплопостачання та водопідготовки ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе!»;
Клепача Руслана Богдановича – директора ТОВ «Апі-Трейд»;
Лева Івана Миколайовича – головного інженера ТзОВ «Агропобутсервіс»;
Теребенця Руслана Олеговича – майстра виробництва ТзОВ «ТД «ЛембергМіт»;
Бережницьку-Дику Лесю Іванівну – головного економіста ТзОВ «Молокозавод «Самбірський»;
Паздерську Мирославу Ярославівну – апаратника борошномельного виробництва філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Львівський комбінат хлібопродуктів»;
Луцик Надію Євгенівну – начальника зміни Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт».
Як відомо, День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)