На Львівщині урочисто відзначають 153-ті роковини від дня народження Михайла Грушевського
![На Львівщині урочисто відзначають 153-ті роковини від дня народження Михайла Грушевського](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/90f9735eb9eaf85d6e848b8457820d92.png)
27.09.2019
У п’ятницю, 27 вересня, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов спільно з громадськістю поклали квіти до пам’ятника М. Грушевському з нагоди 153-х роковин від дня народження Михайла Грушевського та 125-річчя приїзду історика до Львова.
Також впродовж 27- 29 вересня у Львові відбудуться різноманітні заходи з нагоди пам’ятної дати.
29 вересня 14.00 год заплановано:
- у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові відкриття виставки художника Богдана Сікотовського «Львів поза часом» та виставки «Ім'я Михайла Грушевського на скрижалях міста Лева».
Окрім того. вібудеться вручення ювілейних пам’ятних відзнак.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)