На Львівщину приїхали діти з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”
![На Львівщину приїхали діти з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/415904fba5594726656d40b2260942c1.png)
16.12.2019
З 13 грудня на Львівщині перебуває делегація дітей та вчителів з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”.
Протягом десяти днів учасники візиту матимуть змогу познайомитись ближче з історико-культурною спадщиною нашого регіону, відвідати цікаві музеї та отримати незабутні враження від поїздки.
30 дітей зі сходу країни вже встигли побувати в Державному історико-культурному заповіднику Тустань та відвідати Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі"-Park of Naguevychy.
Проєкт реалізується за підтримки Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини", Єврорегіон "Карпати-Україна", Львівської обласної ради, департаменту освіти і науки ЛОДА, департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.
Як відомо, проект “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти” реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програма підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.
Нагадаємо, минулого тижня на Луганщину поїхали вчителі із 14 шкіл області навчати дітей в рамках вищезазначеного проєкту.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)