На Янівському кладовищі вшанували пам’ять Ольги Басараб
![На Янівському кладовищі вшанували пам’ять Ольги Басараб](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d2095cf1eddfab03164366c302559926.png)
02.09.2019
Із нагоди відзначення 130-річчя з дня народження відомої громадської та політичної діячки, учасниці Української військової організації Ольги Басараб, у неділю, 1 вересня, представники влади і громадськість на Янівському кладовищі вшанували її пам'ять.
Далі присутні поклали квіти до могили Ольги Басараб та виконали Державний Гімн України.
Опісля відбувся чин панахиди та громадське віче.
Довідково:
Ольга Басараб – українська громадська і політична діячка. Брала участь у роботі Української військової організації (УВО).
Була членом Головної управи філії Союзу Українок у Львові, активно співпрацювала з Українською Військовою Організацією, була зв'язковою полковника Євгена Коновальця.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)