Наше спільне завдання - активізувати роботу над залученням інвестицій у Львівщину, - Ірина Гримак
![Наше спільне завдання - активізувати роботу над залученням інвестицій у Львівщину, - Ірина Гримак](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/6aa5ccc02dab81469cd31e108af4722a.png)
04.06.2021
Про необхідність активізувати роботу над інвестиційними пропозиціями під час zoom-наради з головами територіальних громад наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.
Вона закликала представників районних рад допомагати громадам координуючи їх роботу, а керівників органів місцевого самоврядування впродовж кількох місяців підготувати пропозиції інвестиційних проєктів.
"Сподіваюся, що ми встигнемо напрацювати та презентувати наші ідеї й можливості під час V Форуму місцевого розвитку, який відбудеться на Львівщині 2-3 вересня. Ми маємо перспективу у співпраці з країнами Азії та Європи. В обласній раді активно проводяться зустрічі з дипломатами та представниками бізнесу різних країн. Вони готові інвестувати в нашу економіку, а делегації цих країн запрошені до участі в осінньому Форумі. Це прекрасний шанс для залучення інвестицій в наші громади і його треба використати", - акцентувала Ірина Гримак.
Також під час наради голова комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Володимир Квурт проінформував керівників громад про стан виконання обласних програм та повідомив, що громади, які перемогли у цьогорічному обласному конкурсі мікропроєктів уже до кінця червня зможуть розпочати фінансування визначених проєктних робіт.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)