Обласна рада долучилася до модернізації сценічного освітлення театру імені Марії Заньковецької
![Обласна рада долучилася до модернізації сценічного освітлення театру імені Марії Заньковецької](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/139ad4e434c6374bf37b04864c74f7c9.png)
13.07.2021
Для вдосконалення світлового обладнання в Національному академічному драматичному театру імені Марії Заньковецької з обласного бюджету скерують 469 тис грн. Ця сума забезпечить співфінансування культурно-мистецького проєкту від програми «Кусаноне», що фінансується Урядом Японії.
Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» в партнерстві з театром ім. М. Заньковецької у 2020 році підготували та подали для участі в конкурсі культурно-мистецьких проєктів Посольства Японії в Україні заявку «Проєкт вдосконалення світлового обладнання в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові» та отримали грант в розмірі 2,3 млн грн.
У межах проєкту придбають та встановлять світлодіодне заливне освітлення (заливки сцени), окремі елементи фронтального освітлення сцени, а також систему керування світловим обладнанням. Це дозолить покращити зорове сприйняття глядачами вистав, а також створювати необхідні спецефекти на сцені.
Раніше підтримали співфінансування проєкту під час своїх засідань комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку і комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Львівської обласної ради.
Нагадаємо, 30 червня підписано меморандум щодо реалізації спільного проєкту вдосконалення світлового обладнання у театрі імені Марії Заньковецької.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)