Обласна рада підтримала надання Трускавцю статусу курортної території державного значення

Обласна рада підтримала надання Трускавцю статусу курортної території державного значення

13.07.2021

13 липня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати більшістю голосів проголосували за оголошення природної території міста Трускавця курортною територією державного значення.

З такою ініціативою у квітні цього року до обласної ради звернулися представники управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації, яким виконавчий комітет Трускавецької міської ради надав відповідні документи. Перед винесенням на голосування в сесійну залу представники кількох постійних депутатських комісій проаналізували та підтримали пропозицію.

На думку депутатів, таке рішення дозволить ефективніше вирішувати економічні та соціальні питання громади на загальнодержавному рівні, отримувати додаткове фінансування з державних фондів, посилить охорону природних ресурсів та санітарну безпеку території.

"Статус курорту державного значення сприятиме розвитку інфраструктури, підвищить інвестиційну привабливість Трускавця та прилеглих території. А для туристів наданий державою статус стане гарантією якості послуг та додатковим аргументом при виборі місця відпочинку", - наголосив голова депутатської комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму обласної ради Іван Щурко.