Обласна рада підтримала надання Трускавцю статусу курортної території державного значення
![Обласна рада підтримала надання Трускавцю статусу курортної території державного значення](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/48de3adfd239d24192982d9117996d2e.png)
13.07.2021
13 липня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати більшістю голосів проголосували за оголошення природної території міста Трускавця курортною територією державного значення.
З такою ініціативою у квітні цього року до обласної ради звернулися представники управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації, яким виконавчий комітет Трускавецької міської ради надав відповідні документи. Перед винесенням на голосування в сесійну залу представники кількох постійних депутатських комісій проаналізували та підтримали пропозицію.
На думку депутатів, таке рішення дозволить ефективніше вирішувати економічні та соціальні питання громади на загальнодержавному рівні, отримувати додаткове фінансування з державних фондів, посилить охорону природних ресурсів та санітарну безпеку території.
"Статус курорту державного значення сприятиме розвитку інфраструктури, підвищить інвестиційну привабливість Трускавця та прилеглих території. А для туристів наданий державою статус стане гарантією якості послуг та додатковим аргументом при виборі місця відпочинку", - наголосив голова депутатської комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму обласної ради Іван Щурко.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)