Обласна рада привітала колектив ОКС ЛГП «Галсільліс» із професійним святом
![Обласна рада привітала колектив ОКС ЛГП «Галсільліс» із професійним святом](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/b7a1dd2252215e49dbf9d7c64be812b5.png)
13.09.2019
Сьогодні, 13 вересня, заступник керуючого справами Львівської обласної ради Іван Собко привітав колектив ОКС ЛГП « Галсільліс» із прийдешнім професійним святом – Днем працівника лісу.
«Ми раді, що Ви вибудували конкурентне середовище продажу деревини, активно провадите промоцію захисту лісу і здійснюєте якісне лісовідновлення. Також прошу вживати всіх максимальних заходів для унеможливлення такого негативного явища як самовільні рубки.
У свою чергу обласна рада готова сприяти всім ініціативам, спрямованим на розвиток лісової галузі. Бажаю Вам успіхів!», - сказав у вітальному слові Іван Собко.
Далі із привітальним словом виступив генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник. «Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу», - сказав він.
Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу Іван Собко відзначив грамотами Львівської обласної ради:
- Сала Василя Васильовича – директора Жовківського ДЛГП «Галсільліс»;
- Тебенка Валерія Михайловича – директора Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс»;
- Зінкевича Ігоря Орестовича – лісничого Крушельницького лісництва Сколівського ДЛГП «Галсільліс».
Подякою Львівської обласної ради нагороджено:
- Марича Петра Федоровича – директора Радехівського ДЛГП «Галсільліс».
Цінні подарунками від обласної ради отримали:
- Омелян Ярослав Романович – директор Жидачівського ДЛГП «Галсільліс»;
- Буцайло Оксана Василівна – головний бухгалтер Бродівського ДЛГП «Галсільліс».
Довідково:
День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України. Відзначається щорічно у третю неділю вересня.
На даний час ОКС ЛГП «Галсільліс» є засновником 18 дочірніх лісогосподарських підприємств. Дочірні підприємства розділені на 44 лісництва. У лісах дочірніх підприємств області виділено 11 об'єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує 5 шкільних лісництв.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)