Облрада привітала автомобілістів та дорожників із професійним святом
![Облрада привітала автомобілістів та дорожників із професійним святом](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/2c71f8fe1e9868fef62e395cf5424da8.png)
23.10.2019
Львівська обласна рада сьогодні, 23 жовтня, під час урочистостей у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва привітала з прийдешнім професійним святом автомобілістів та дорожників, а найкращим працівникам галузі вручили грамоти облради.
Відтак за вагомий внесок у розвиток автотранспортної галузі, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника відзначено грамотами Львівської обласної ради:
- Кузя Степана Ярославовича – начальника ремонтної майстерні ТзОВ “Міра і К”;
- Машталір Ірину Михайлівну – диспетчера автомобільного транспорту ПАТ “Львівське АТП № 14630”;
- Мартинця Богдана Михайловича – інженера з охорони праці ТзОВ “Самбірське АТП 14608”;
- Гелевич Надію Павлівну – головного бухгалтера ТзОВ “Бродівське АТП №14610”;
- Олійника Василя Несторовича – директора ТзОВ “Миколаївське АТП № 14627”;
- Ткаченко Наталію Олексіївну – заступника головного бухгалтера ТзОВ “Міра і К”.
Довідково:
День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України. Відзначається щорічно в останню неділю жовтня.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)