Олександр Ганущин привітав учасників І Міжрегіонального форуму «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій»
![Олександр Ганущин привітав учасників І Міжрегіонального форуму «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/2099a99f38edc66a777bda91ae917c55.png)
20.06.2019
Упродовж 20 – 21 червня у Львові триватиме І Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій», організований ПРООН в Україні. Привітати учасників заходу завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
«Ми знаємо наскільки корисною є роль ПРООН для розвитку місцевих громад. А Ваш форум - це початок шляху до ще амбітніших цілей. Бажаю всім плідної роботи та перемог в проектах від ПРООН», - сказав голова Львівської обласної ради.
Крім того, очільник облради розповів про успішний досвід Конкурсу проектів місцевого розвитку на Львівщині.
Участь у заході беруть представники Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської областей, що відібрані на конкурсній основі партнерства, які мають бачення й бажання започаткувати ефективні партнерства, реалізувати амбітні проекти та створити передумови для досягнення цілей сталого розвитку задля побудови заможної, демократичної та сильної України.
Як відомо, ПРООН в Україні реалізує проект «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції.
У рамках цього проекту вона оголосила конкурс проектних ідей по всій країні. Вони стосуються чотирьох тематичних напрямків: стала мобільність, підвищення енергоефективності, ефективне управління відходами, стимулювання місцевого економічного розвитку.
Для обговорення поданих ідей, а також їх актуальності й важливості для місцевого контексту відбудеться серія регіональних форумів за участі практиків та експертів за напрямками.
Першим форум приймає Львів 20 – 21 червня, далі – Дніпро – 26-27 червня, Вінниця – 3-4 липня, Полтава – 11-12 липня.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)