Пластуни передали Львівській обласній раді Вифлеємський вогонь миру
![Пластуни передали Львівській обласній раді Вифлеємський вогонь миру](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ff51532db37a15e960e548fc49620dd3.png)
24.12.2019
Сьогодні, 24 грудня, під час чергової сесії Львівської обласної ради пластуни з Львівської області передали керівництву та депутатам облради Вифлеємське Світло Миру.
Ритуал передачі підтримується пластунами вже понад 20 років. Традиційно пластуни заходять в гості до органів влади, аби спільно підтримати цей соціально-інформаційний захід.
«Скаути напередодні Різдва розповсюджують Вифлеємський вогонь як символ миру, добра і різдвяного настрою», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Гості, привітавши обласну раду з прийдешніми святами, подякували депутатському корпусу за підтримку пластового руху на Львівщини.
Як відомо, передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам акція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)