Профільна комісія розглянула низку питань галузей охорони здоров’я та соціального захисту
![Профільна комісія розглянула низку питань галузей охорони здоров’я та соціального захисту](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/904438ed7c6153c5936c7267a66ed019.png)
15.01.2020
Сьогодні, 15 січня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.
Під час роботи депутати проголосували за перетворення КЗ ЛОР «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер» у комунальне некомерційне підприємство.
Опісля погодили проєкт напрямків використання коштів на 2020 рік Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки.
Також під час засідання члени комісії заслухали звіт директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк про роботу за період 2017 – 2020 років.
Крім того, депутати розглянули бюджетні пропозиції від установ, організацій та опрацювали низку листів, скерованих в комісію.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)