Спортсмени Львівщини взяли участь у 23-х всеукраїнських змаганнях серед осіб з інвалідністю
![Спортсмени Львівщини взяли участь у 23-х всеукраїнських змаганнях серед осіб з інвалідністю](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0eb7259c1d6a344aabfd26115915a9b8.png)
15.07.2021
У І півріччі у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на Львівщині провели 17 заходів серед жителів сільської місцевості та забезпечили участь мешканців сіл нашої області у 4 всеукраїнських змаганнях.
Про це йшлося сьогодні, 15 липня, під час засідання постійної комісії з питань молоді та спорту.
За іншим напрямком Програми – «Соціальна інклюзія та інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичного виховання, рухової активності та адаптивного спорту» – за пів року провели 29 навчально-тренувальних зборів, 6 реабілітаційно-спортивних зборів, 5 чемпіонатів України, 7 обласних змагань, забезпечили участь спортсменів Львівщини у 23 всеукраїнських змаганнях.
Крім того, з метою фізкультурно-спортивної реабілітації учасників АТО/ООС забезпечено участь 32 військовослужбовців та ветеранів Львівщини у Всеукраїнських Іграх Воїнів у Києві та Черкасах.
Як відомо, в межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини цього року планують збудувати 13 спортивних майданчиків та реконструювати 3 стадіони.
Нагадаємо, Львівська обласна рада 23 лютого затвердила Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)