Турківщина запрошує на Європейські Дні добросусідства
![Турківщина запрошує на Європейські Дні добросусідства](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0ffc32bde3f08a1d22787a21895cad53.png)
25.09.2019
27-28 вересня у селах Сянки та Боберка Турківського району відбудуться Європейські Дні Добросусідства
Захід спільно проводить Турківська районна рада та Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна».
Головна мета – ще раз привернути увагу до необхідності створення нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Це допоможе нівелювати бар’єри та змінити життя громад на прикордонних територіях, як з українського, так і з польського боку.
«Для Львівщини є вкрай необхідним та важливим розбудова нових пунктів пропуску. Ті, які у нас є, не можуть забезпечити швидкий та комфортний перетин кордону. Тому такими Днями добросусідства ми прагнемо привернути увагу до Турківщини як прикордонного району області та пришвидшити питання будівництва ПП «Боберка-Смольник»», - зазначає голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Також усім охочим пропонуватимуть поставити свій підпис під зверненням до очільників країни щодо необхідності відкриття пункту пропуску у с.БоберкаТурківського району.
«Перехід у селі Боберка гостро необхідний, адже може суттєво скоротити час добирання до кордону не тільки мешканцям Турківського району Львівщини, а й сусідніх районів, і навіть з інших областей. І це дасть можливість покращити економічну та соціальну ситуацію у цьому регіоні», - розповідає голова Турківської районної ради Володимир Лозюк.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)