У 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців
![У 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bbae487e63cce88244e3db20fc6b30af.png)
02.08.2019
Сьогодні, 2 серпня, у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді за участі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців у російській війні проти України.
Так, у військовій частині провели мітинг-реквієм пам’яті за загиблими воїнами-десантниками.
«Ми згадуємо тих, хто назавжди залишився в небесній десантній роті… Ми поіменно пам’ятаємо тих, хто вже ніколи не повернеться у військову частину і свою родину… Війна забирає найкращих…
Від імені Львівської обласної ради висловлюю слова скорботи рідним і близьким Новітніх Героїв. Перемога обов’язково буде за нами! Слава Україні!»,- сказав Олександр Ганущин.
Також присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам, а священнослужителі здійснили чин панихиди.
Окрім того, о 12:00 год. на Личаківському кладовищі відбудеться панахида за загиблими воїнами, покладання вінків до могил загиблих десантників.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)