У Бродах попрощалися із військовими вертолітниками
![У Бродах попрощалися із військовими вертолітниками](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ab267226b5e360ed60d1366dd3022bfc.png)
11.06.2019
У вівторок, 11 червня, у місті Броди провели в останню путь військових вертолітників, які загинули під час учбово-тренувального польоту на Рівненщині.
Сьогодні рідні, близькі, товариші попрощалися із командиром екіпажу – командиром 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України полковником Ігорем Мазепою, льотчиком-штурманом старшим лейтенантом Владиславом Попенком, бортовим авіаційного техніка-інструктора капітаном Василем Романюком, бортовим авіаційного техніка старшим лейтенантом Павлом Дацюком.
Нагадаємо, 29 травня під час учбово-тренувального польоту на Рівненщині розбився вертоліт Мі-8. У результаті авіаційної катастрофи загинули чотири члена екіпажу разом з командиром 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Броди Львівської області).
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)