У Львівській обласній клінічній лікарні обговорили реалізацію проєкту "Україно-Польський центр серця "Львів"
![У Львівській обласній клінічній лікарні обговорили реалізацію проєкту "Україно-Польський центр серця "Львів"](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1bc08ebd5cea8274f419a14d6a53d60b.png)
17.12.2019
Сьогодні, 17 грудня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк взяв участь у конференції у Львівській обласній клнічній лікарні та оглянув приміщення гібридної операційної в межах проєкту "Україно-Польського центру серця "Львів"".
«Маємо сьогодні не лише можливість здобувати знання, а й ділитися досвідом і що є надзвичайно важливо, - зазначив Богдан Гагалюк. - Ми й надалі впроваджуватимемо у практичну медицину принципи державно-приватного партнерства».
Запуск гібридної операційної дозволить з січня 2020 року проводити цілодобову діагностику та лікування для пацієнтів з гострим коронарним синдромом, гострим аортальним синдромом, гострими порушеннями мозкового кровообігу та ін.
Гібридна операційна дозволяє комбінувати закриті (інтервенційні) втручання з відкритими операціями на серці та магістральних судинах.
Перший успішно реалізований проєкт "Україно-Польського центру серця "Львів"" - це перше та єдине у Львові відділення цілодобової комп'ютерної томографії (КТ), що працює у часі вихідних та святкових днів.
Партнерами "Україно-Польського центру серця "Львів" є Львівська обласна клінічна лікарня у межах державно-приватного партнерства та група G.V.M. Carint (Польща, Італія).
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)