У Львівській облраді відбулося засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій
![У Львівській облраді відбулося засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/91de8ce00fef2fe2744c9853b041dc36.png)
25.07.2019
Сьогодні, 25 липня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у засіданні обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій.
В межах засідання рішенням комісії погодили встановлення пам’ятного знаку воїнам УГА на місці Вовчухівської наступальної операції Української Галицької Армії та встановлення пам’ятних хрестів воїнам УГА та членам ОУН.
Серед розглянутих питань – погодження створення збірного військового кладовища для солдатів Другої світової війни у с. Потелич Жовківського району, проектів впорядкування військових кладовищ часів Першої світової війни у с. Буховичі Мостиського району та Карпатського регіону, а також питання написів на меморіальних пілонах на вул. Замарстинівській, 9 у м. Львові, які комісія погодила.
Питання щодо проекту впорядкування збірного військового кладовища І та ІІ Світових воєн у с. Червоне Золочівського району вирішили доопрацювати.
Також розглянули питання щодо незаконного встановлення скульптур Левів на території польських військових поховань 1918-1920 роках на Личаківському кладовищі.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)