У Львівському історичному музеї – експозиція кам’яних пам’яток Львова
![У Львівському історичному музеї – експозиція кам’яних пам’яток Львова](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/4ba33e71658343b26d57d594357b97fd.png)
09.03.2021
У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський історичний музей» представлено приблизно 50 експонатів лапідарій – зразків кам’яної пластики з давніх, переважно неіснуючих, споруд Львова.
Хронологічно пам’ятки охоплюють період ХІІІ – ХХ ст. і є важливими свідками історії нашого міста. Вони є вагомою складовою Музею історії Львова і знаходяться у відновлений Чорній кам'яниці (пл. Ринок, 4).
Лапідарій – постійно діюча експозиція кам’яних пам’яток Львова – різьблених з каменю архітектурних та скульптурних фраґментів, частин старих пам’ятників, епітафій тощо.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)