У Львівському медичному фаховому коледжі провели для дітей навчання з порятунку життя
![У Львівському медичному фаховому коледжі провели для дітей навчання з порятунку життя](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/14a8457fbc20a437226f888ca2653f55.png)
01.06.2021
Інструктори від ERC (за стандартами Європейської Ради Реанімації), викладачі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Мар'яна Солодовська- Кольцова та Галина Квінтюк до Дня захисту дітей на базі симуляційно-тренінгового центру провели начання - "Я вмію рятувати життя" для неймовірно активних та талановитих дітей.
"Море позитивних емоцій та незабутніх вражень отримали не лише діти, але й наші інструктори. Діти - наше майбутнє! Дякуємо майбутнім рятівника за створений настрій та атмосферу, яка ще довго буде панувати в стінах нашого коледжу та надихати нас на нові досягнення", - розповіла керівник медичного освітнього закладу Леся Вовк
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)