У Львові на конференції обговорюють питання підтримки реформи місцевого самоврядування
![У Львові на конференції обговорюють питання підтримки реформи місцевого самоврядування](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/61aaf3245e6b2afefa2139d20ed51e03.png)
05.09.2019
Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус сьогодні, 5 вересня, взяв участь у підсумковій конференції проекту "Підтримка реформи місцевого самоврядування", яка зібрала у місті Львові представників з Полтавщини, Київщини, Львівщини, Сумщини та Чернігівщини.
В межах проекту в 20 об'єднаних територіальних громадах було проведено партисипативне стратегічне планування, в т.ч. в Мостиська міська рада, Солонківська ОТГ, Грабовецька ОТГ та Рудківська ОТГ Львівської області.
"Від імені Львівської обласної ради вітаю учасників конференції. Тема сьогоднішньої конференції щодо реформи місцевого самоврядування є актуальною. Зараз нам потрібно розуміти, коли і як закінчиться децентралізація в країні і побачити, у якому напрямку ми рухаємося. Ми сьогодні з задоволенням послухаємо досвід наших польських колег, обміняємося різними думками, які, я переконаний, допоможуть нам в подальшому.
Учасникам заходу бажаю плідної роботи, успіхів та досягнення поставлених цілей», - зазначив Андрій Білоус.
Проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Європейського Союзу, спрямований на прискорення процесів децентралізації в Україні. Діяльність у рамках проекту сприяє реалізації Концепції реформи місцевого самоврядування й територіальної організації в Україні та ефективному реформуванню публічної влади в країні. Команда проекту працює над підтримкою процесу децентралізації в Україні, розбудовою спроможних громад та формуванням ефективної публічної влади.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)