Валентин Харлов нагородив переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі»
![Валентин Харлов нагородив переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/04fd1839c02e449f1e42f8566f10c64c.png)
11.06.2019
Сьогодні, 11 червня, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов та керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська взяли участь у церемонії нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі».
У вітальному слові Валентин Харлов подякував дітям за їхні творчість і талант, а також вручив переможцям конкурсу подарунки.
Зауважимо, що конкурс уже понад 10 років відбувається за ініціативи Львівського обласного відділу Союзу Українок та за підтримки Львівської обласної ради. Основною його метою є пошук юних талантів.
Додамо, що конкурс відбувався у двох номінаціях: пісня про маму, вірш і художнє слово про маму.
Упродовж багатьох років твори (поетичні і прозові) переможців конкурсу виходять друком у однойменному збірнику, де розміщені фотографії переможців і коротка довідка про них. У цьому ж збірнику розміщені фотографії переможців конкурсу у номінації «Пісня про маму». Окрім цього, виходить диск із записом гала-концерту переможців.
Із 2001 року у конкурсі взяли участь майже 3 тисячі учасників.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)