Валентин Харлов узяв участь у засіданні Дипломатичного клубу Львова
![Валентин Харлов узяв участь у засіданні Дипломатичного клубу Львова](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/e57cfead53d59e5c158b31b2085b1e2a.png)
27.11.2019
Сьогодні, 27 листопада, у Львові відбулося засідання Дипломатичного клубу Львова.
Під час зустрічі розглянули питання проведення Дипломатичним клубом Львова щорічної новорічно-різдвяної благодійної акції до Дня Святого Миколая. Слід додати, що така ініціатива дипломатичного корпусу відбуватиметься уп’яте і за цей час було зібрано для дітей понад 1 млн гривень благодійної допомоги.
Участь у заході взяли керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов та голова ОДА Маркіян Мальський.
«Дякуємо усьому дипломатичному корпусу, який представлений на Львівщині, за їх роботу. Ми цінуємо ваші зусилля в налагодженні контактів із країнами, які ви представляєте, і розраховуємо на подальшу співпрацю та підтримку спільних проектів», – зазначив Валентин Харлов під час вітального слова.
Відтак Валентин Харлов за вагомий особистий внесок у розвиток українсько-білоруських відносин, високий професіоналізм та активну громадянську позицію "Відзнакою обласної ради" нагородив Дротяка Ігоря Івановича – Почесного консула Республіки Білорусь у Львові та "Подякою обласної ради" Милян Оксану Олексіївну – помічницю Почесного консула Республіки Білорусь у Львові.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)