Юрій Гудима провів особистий прийом громадян у Буському районі
![Юрій Гудима провів особистий прийом громадян у Буському районі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bc44557819a2b86ee04e7b3ea39130bd.png)
22.11.2019
Сьогодні, 22 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима провів особистий прийом громадян у Буському районі. За допомогою до посадовця звернулося 13 людей.
Громадяни порушували питання реконструкції стадіону в м. Буськ, ремонту доріг, пільгового перевезення, отримання матеріальної допомоги на лікування та інші.
«Усі окреслені проблеми під час особистого прийому – не залишаться без належного реагування. Вислухати, зрозуміти, допомогти – це головний принцип діяльності Львівської обласної ради», - наголосив Юрій Гудима.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)