Юрій Гудима відзначив освітян Пустомитівщини
![Юрій Гудима відзначив освітян Пустомитівщини](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/24b8f212ed7bb57df54ee6f71244fe20.png)
06.10.2019
Сьогодні, 6 жовтня, у Львівській національній філармонії відбулися урочисті заходи з нагоди Дня освітянина для працівників закладів освіти Пустомитівського району. Привітати освітян прибув заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима.
«Як говорив Василь Сухомлинський, - учитель творить людину. Й справді праця учителя – найблагородніша та найвідповідальніша серед інших професій. Щоденною кропіткою працею ви вкладаєте зерно добра у наші душі, а в наші голови – знання, розум та мудрість. Щоденно вчите нас пізнавати світ, творити добро і любити свою Батьківщину. Бажаю Вам сьогодні, у Ваш професійний день, здоров’я, радості, достатку, вдячності від ваших учнів, розуміння від батьків та довгих років на вашій освітянській дорозі. Зі святом!», - зазначив під час вітального слова Юрій Гудима.
Відтак він відзначив кращих працівників освіти Грамотами Львівської обласної ради.
Довідково:
Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)