"Золото" чемпіонату світу здобув львівський п'ятиборець Юрій Ковальчук
!["Золото" чемпіонату світу здобув львівський п'ятиборець Юрій Ковальчук](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/a3fcca85cd2ef19aebf0e0aaaccbda4f.png)
14.07.2021
Вихованець комунального закладу Львівської обласної ради "Школа вищої спортивної майстерності", п’ятиборець Юрій Ковальчук разом з Владиславом Чеканом – спортсменом із Києва під час чоловічої естафети вибороли «золото» на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів у Єгипті.
Понад 250 спортсменів віком до 21 року стали учасниками останніх масштабних змагань з цього виду спорту перед Олімпійськими іграми в Токіо-2020.
Титул чемпіонів світу українцям вдалося вибороти впродовж другого дня змагань.
Юрій Ковальчук готувався до перемоги у навчально-спортивній базі літніх видів спорту та у Львівській школі вищої спортивної майстерності під керівництвом тренерів Володимира Софієнка та Олега Фіалковича.
Далі на спортсменів чекає боротьба за медалі в особистій першості.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)