ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ


ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ

Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань»

АНДРІЙ КОТЛЯРЧУК

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Генетика», пройшов перепідготовку за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд». Проходив підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти НАКККіМ. Стаж роботи у сфері культури – 7 років.

Презентація

 

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

МАРІЯ МАГУНЬ

Громадянка України, повна вища освіта за спеціальністю «Українська мова і література». Стаж роботи у сфері культури – орієнтовно 39 років.

Презентація

 

Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

СВЯТОСЛАВ ОПЕНЬКО

Громадянин України; повна вища освіта за спеціальністю «Історія». Стаж педагогічної роботи – 11 років 8 місяців.

Презентація

 

Львівська академічна чоловіча хорова капела «Дударик» з колективом-супутником хором хлопчиків

ДМИТРО КАЦАЛ

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Музичне виховання і народознавство», повна вища освіта за спеціальністю «Музичне мистецтво». Стаж роботи у сфері культури – 16 років.

Презентація

 

«Галицький академічний камерний хор»

ВАСИЛЬ ЯЦИНЯК

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Хорове диригування», Народний артист України. Стаж роботи у сфері культури орієнтовно 40 років.

Презентація

 

Львівський історичний музей

РОМАН ЧМЕЛИК

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Журналістика», кандидат історичних наук, має вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «Етнологія». Стаж роботи у сфері культури – 26 років. Володіє польською, англійською та російською мовами

Презентація

 

Культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв»

ЮРІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ

Громадянин України; повна вища освіта за спеціальністю «Культурологія», кваліфікація бакалавра з напрямку «Будівництво». Стаж роботи в галузі культури – 7 років 4 місяці. Має досвід роботи на телебаченні. Володіє англійською та польською мовами.

Презентація

 

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»

МАР’ЯНА ВОЗНИЦЯ

Громадянка України; повна вища медична освіта за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю «дитячий невролог». Стаж роботи за лікарською спеціальністю – 17 років 9 місяців. Вища освіта за спеціальністю «Правознавство».

Презентація

 

Заслужена академічна капела України «Трембіта»

МИКОЛА КУЛИК

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Хорове диригування», доцент кафедри хорового та оперно-симфонічного диригування, Заслужений діяч мистецтв України. Стаж роботи у сфері культури – 30 років. За концертні програми 1992-1994 років, художнім керівником та головним диригентом яких був Микола Кулик, Державній заслуженій капелі України «Трембіта» у 1995 році присуджено Державну премію України ім. Т.Шевченка.

Презентація

 

Історико-краєзнавчий музей м. Винники

ІГОР ТИМЕЦЬ

Громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Історія». Стаж роботи у сфері культури – 24 роки. Депутат Винниківської міської ради, заступник голови Ради музеїв Львова.

Презентація

 

Телекомпанія "Львів-ТБ" (Телекомпанія "Перший західний")

ЦАП ОЛЬГА

Громадянка України, повна вища освіта за спеціальністю "Журналістика". Стаж роботи в галузі медіа та телекомунікацій - 11 років 3 місяці. На час проведення конкурсу працювала завідувачем навчально-практичного центру медійних технологій інституту права і психології НУ "Львівська політехніка"

Презентація