100 тисяч гривень на підтримку київської дитячої лікарні "Охматдит" надав Центр легеневого здоров'я
![100 тисяч гривень на підтримку київської дитячої лікарні "Охматдит" надав Центр легеневого здоров'я](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ba0b29e56d3973609067a9191d2d7205.png)
12.07.2024
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Центр легеневого здоров'я» переказало 100 000 грн на підтримку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», яка постраждала від ракетного удару 8 липня.
«Терористична, цілеспрямована атака на найбільшу дитячу лікарню України – наша спільна біда і невимовний біль. Хай якнайшвидше одужують усі поранені. Вічний спокій душам загиблих. Разом – сильніші!», – наголосили у медзакладі.
«Учора для відбудови ушкодженої ворогом лікарні передали 100 тисяч гривень медики нашого Львівського обласного клінічного перинатального центру.
Центр дитячої медицини. Лікарня «Охматдит» підготувала для дітей з київського «Охматдиту», яких можливо доведеться прихистити, ціле відділення на 30 ліжок. Обидва шпиталі перебувають у тісному контакті, щоб координувати зусилля у допомозі маленьким пацієнтам зі всієї України.
Дякую всім медикам та доброчинцям, які допомагають київській дитячій лікарні. Єдині ми переможемо», – наголосив в.о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.
Підтримати Охматдит можна на офіційних джерелах для зборів коштів:
ОФІЦІЙНИЙ РАХУНОК ОХМАТДИТУ http://surl.li/hdpydz
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОХМАТДИТУ
https://send.monobank.ua/jar/8d72r2aWnd
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)