Львівська обласна рада додала грошей на реалізацію Конкурсів проєктів місцевих ініціатив і регіонального розвитку

Львівська обласна рада додала грошей на реалізацію Конкурсів проєктів місцевих ініціатив і регіонального розвитку

13.07.2021

На Конкурс проєктів місцевих ініціатив та Конкурс проєктів регіонального розвитку Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки цього року скерували додаткові 35 млн грн. Ці кошти спрямують на реалізацію соціально важливих проєктів обох конкурсів.

Таке рішення з ініціативи голови Львівської обласної ради Ірини Гримак ухвалили сьогодні, 13 липня, депутати Львівської обласної ради.

Це стало можливим завдяки перевиконанню обласного бюджету, збільшенню загального фінансування програми (зі 150 млн грн до 160 млн грн) та перерозподілу 25 млн грн із третього напрямку програми – «Стратегічні (розвиткові) проєкти».

Відтак додаткові кошти: 20 млн грн у межах Конкурсу проєктів місцевих ініціатив і 15 млн грн у межах Конкурсу проєктів регіонального розвитку будуть використані на соціально важливі проєкти. Їх обиратимуть з числа тих, які брали участь у конкурсі та були допущені до оцінювання.

Розподіл коштів на соціально важливі проєкти буде здійснювати Конкурна рада з реалізації програми.

Нагадаємо, 9 червня у межах Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини затверджено 474 переможця конкурсу проєктів місцевих ініціатив і 33 переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік.