На місці загибелі бродівських вертолітників встановили пам’ятний хрест
![На місці загибелі бродівських вертолітників встановили пам’ятний хрест](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c6e722c4d53aea028948bbfc08dccae2.png)
31.08.2019
Сьогодні, 31 серпня, у День авіатора голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у відкритті пам’ятного хреста на місці загибелі військових 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України «Броди», які розбилися під час навчально-тренувального польоту на Рівненщині 29 травня цього року.
Присутні поклали квіти до пам’ятника командиру бригади, полковнику Ігорю Мазепі, льотчику-штурману старшому лейтенанту Владиславу Попенку, бортовому авіаційному техніку-інструктору капітану Василю Романюку, бортовому авіаційному техніку старшому лейтенанту Павлу Дацюку.
«Вічна пам'ять та шана загиблим», - зазначив Олександр Ганущин.
Нагадаємо, військовий вертоліт Мі-8 розбився 29 травня 2019 року під час навчально-тренувального польоту біля села Сестрятин у Радивилівському районі Рівненської області.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)