У Бориславській санаторній школі-інтернат запрацювала котельня на альтернативному виді палива

У Бориславській санаторній школі-інтернат запрацювала котельня на альтернативному виді палива

12.02.2020

У Бориславській санаторній школі-інтернат запрацювала котельня на альтернативному виді палива, яка забезпечує навчальний заклад опаленням і гарячою водою. Оглянув котельню перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

«У межах обласної «Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини» в частині співпраці між Львівською обласною радою і приватними підприємствами (державно-приватне партнерство) в області запрацювала вже четверта котельня на альтернативному виді палива», - розповів Богдан Гагалюк.

Як наголосив посадовець, перехід на альтернативні види палива і механізм державно-приватного партнерства є економічно вигідним для школи-інтернат, оскільки виручені кошти заклад зможе спрямувати на заходи з енергозбереження.

Варто зауважити, що котельня може працювати на таких видах палива як торфобрикети, паливні брикети, дерев’яні брикети, а також на дровах.

Довідково:

Державно-приватне партнерство в Україні — система відносин між державним та приватним партнерами, при реалізації яких ресурси обох партнерів об'єднуються з відповідним розподілом ризиків, відповідальності та винагород (відшкодувань) між ними, для взаємовигідної співпраці на довгостроковій основі у створенні (відновленні) нових та/або модернізації (реконструкції) існуючих об'єктів, які потребують залучення інвестицій, та у користуванні (експлуатації) такими об'єктами.