Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука
![Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/7beb6cc3fd3ccc3dd4f8abb7d5264d5c.png)
24.05.2021
Учні КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука
У м.Чатежі (Словенія) впродовж нещодавно відбувся І етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед молоді. Кращі молоді атлети старого континенту змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та кадети віком до 17 років.
У командній стрільбі як серед дівчат-кадеток , так і серед хлопців переможцями Кубка стала збірна команда України.
Дівоча збірна у фінальних дуелях перемогла французьку збірну 6:0. У складі команди виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва.
Збірна хлопців у фіналі також зустрічалася з французами і у драматичному поєдинку перемогла у додатковій серії 5:4 (28:25). У складі збірної переможцем Кубка став десятикласник коледжу Олексій Чепік.
Студентка І курсу Єва Булах у складі юніорської збірної посіла 6 місце серед дівчат-юніорок.
В особистій першості Олексій Чепік і одинадцятикласник Костянтин Ваксман розділили 9 місце. Єва Булах, Анастасія Фадєєва, Олександр Панциру і Назар Кулачковський (обидва І курс) зупинились у 1/16 фіналу.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)