На Львівщині висадили дерева в межах глобальної ініціативи «Озеленення Планети»
![На Львівщині висадили дерева в межах глобальної ініціативи «Озеленення Планети»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/77ecba1fd1e7dccbab4c32dc22afa431.png)
17.04.2021
Керуючий справами Львівської обласної ради Руслан Кандибор разом з лісівниками, молоддю, волонтерами, небайдужими сьогодні, 17 квітня, взяв участь у висадці дерев у Верблянському лісництві ДП «Буське лісове господарство» у межах глобальної ініціативи «Озеленення Планети».
«Радий був долучитися до проєкту «Озеленення Планети», адже завжди приємно робити добрі справи, тим паче для наших наступних поколінь. Маємо дбати про озеленення планети спільно», - наголосив Руслан Кандибор.
Зауважимо, що локаціями проєкту на території Львова та Львівської області є: центр міста, колія вздовж Сихівського трамвая, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони, а також 15 ділянок у лісових господарствах Львівщини, зокрема у Жовківському ЛГ, Буському ЛГ, Рава-Руському ЛГ, ДП Радехівське ЛМГ, ДП Самбірське ЛГ, ДП Стрийський ЛГ, ДП Дрогобицькому ЛГ, ДП Сколівське ЛГ.
Нагадаємо, 4 березня у Львові відбулася презентація міжнародного проєкту «Озеленення Планети». 3 березня перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник поспілкувався з координатором акції «Озеленення Планети» на Львівщині, головою громадської організації «Добро.Дій» Ігорем Дулиним.
Детальніше про проєкт – ТУТ.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)