Представників територіальних громад навчатимуть сучасному врядуванню і лідерству
![Представників територіальних громад навчатимуть сучасному врядуванню і лідерству](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/069488f29c4cae6d8fc5da7ce13079a2.png)
19.05.2021
Троє представників територіальних громад Львівщини пройдуть безкоштовне навчання за сертифікованою програмою «Good Governance» від Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та Українського католицького університету.
Переможцями конкурсного відбору стали Ольга Ганачевська з Новороздільської міської громади, Олег Даниляк зі Славської ТГ, Тетяна Волошинська з Оброшинської ТГ – вони, за словами організаторів програми, найзмістовніше обґрунтували важливість своєї участі в навчанні та представили найкращі мотиваційні есе.
Навчання розпочнуться завтра, 20 травня, і складатимуться з 3-х модулів. Учасники дізнаються, зокрема про сучасне врядування, лідерство і як протидіяти корупції.
Серед викладачів програми відомі експерти: Ярослав Грицак, Валентина Засадко, Володимир Турчиновський, Тарас Хавунка, Валерій Пекар, Андрій Бережанський, Оксана Василиця, Ксенія Ляпіна, Юрій Бугай, Євген Глібовицький, Ярослав Юрчишин, Гліб Каневський.
Місце проведення навчання: м. Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицького, УКУ.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)