У Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відкрився центр медичної симуляції

У Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відкрився центр медичної симуляції

21.05.2021

Сьогодні, 21 травня,  у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського урочисто відкрили центр медичної симуляції, який був створений в межах швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Нова лабораторія клінічних навичок включає спеціально обладнані зали для навчання медичного персоналу первинної медичної ланки. 
Наявність такого центру необхідна для практичних відпрацювань сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, а також медсестер, які планують працювати в сімейній медицині. 

«Львівська обласна рада долучилася до втілення в життя цього важливого проєкту. Було виділено кошти в сумі 700 тис. грн на ремонт приміщень. Як ми сьогодні побачили студенти матимуть змогу навчатися на спеціальних манекенах усіх необхідних навичок, це і штучне дихання, підключення до різних апаратів, проведення ін’єкцій та вакцинації, невідкладна допомога при різних видах травм, обстеження хворих.
Обласна рада підтримуватиме і надалі розвиток медицини Львівщини та сприятиме реалізації таких проєктів», - зазначив під час виступу керуючий справами обласної ради Руслан Кандибор.

Зі свого боку начальник управління майном спільної власності облради Сергій Івах наголосив: «Дуже важливо, що наш комунальний заклад бере участь у таких освітніх міжнародних проєктах, адже студенти медичної академії отримують не лише теоретичні знання, а й практичні – завдяки сучасному симуляційному центру. Особливо актуально це сьогодні, коли у період пандемії вкрай необхідним є високий фаховий рівень знань та підготовки молодшого медичного персоналу. 
Переконаний, що такий центр необхідний для практичних відпрацювань сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, а також медсестер, які планують працювати в сімейній медицині».

Опісля присутнім провели екскурсію центром, а сімейні лікарі, медсестри і медбрати долучилися до відпрацювання практичних навичок на двох цікавих тренінгах: освоєння техніки отоскопії, де показали найпоширеніші знахідки при отоскопії та техніки введення вакцин.