Делегація з Львівщини у смт. Станиця Луганська вшанувала пам'ять Тараса Дороша

Делегація з Львівщини у смт. Станиця Луганська вшанувала пам'ять Тараса Дороша

23.08.2019

У смт. Станиця Луганська, на місці загибелі бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області Тараса Дороша сьогодні, 23 серпня, делегація з Львівщини вшанувала пам'ять Героя.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин нагадав, що пам’ятний хрест, який встановлено і освячено у Станиці Луганській Тарасу Дорошу, є точною копією хрестів, які встановлені українським Героям у Львові на Личаківському кладовищі.

Нагадаємо, Тарас Дорош загинув 14 січня 2015 року під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО у Луганській області. Йому було 27 років.

У травні 2014 року Тарас одним із перших добровільно вступив на службу в батальйон «Львів» і був відправлений для несення служби у зону АТО.

Дорош Тарас Русланович за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Похований у с. Малехів Жовківського району.

Окрім того, львівська делегація вшанувала пам'ять й інших загиблих земляків покладанням квітів до пам’ятних хрестів на території Станиці Луганської.