Львівський театр ляльок презентує комедійну драму на основі акторських імпровізацій: "Шмата. Одного разу у бомбосховищі"
![Львівський театр ляльок презентує комедійну драму на основі акторських імпровізацій: "Шмата. Одного разу у бомбосховищі"](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d62bd39e5aa20cec1af6259257f8860b.png)
03.02.2023
У середу, 8 лютого, комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський театр ляльок» представить глядачам комедійну драму з елементами стендапу "Шмата. Одного разу у бомбосховищі". Постановка побудована на основі акторських імпровізацій.
«Звичайне бомбосховище і п’ятеро незнайомих людей, які прийшли туди пересидіти повітряну тривогу. Усі різні, усі з характером – хтось перевдягає шкарпетки, хтось пшикає дезінфектором, а хтось навіть приніс з собою вікно, щоб помити! Аж раптом, виявляється, що підвал, в якому сховалися наші герої, має свої непрості містичні таємниці, які потрібно розгадати, щоб врятувати себе і світ від чогось недоброго. Та на кожне зло знайдуться свої “добрі чари”, адже в українців є таємна суперзброя – міцний, щирий гумор. Розмовляючи, сварячись, конфліктуючи, жартуючи та звіряючи найпотаємніше, герої вистави долають прикрих демонів та наближають Перемогу над злом», - розповідають творці драми та наголошують, що запрошують на перегляд глядачів, яким уже виповнилося 16 років.
Автори вистави: драматург Андрій Бондаренко, режисер - Яна Титаренко, художнє оформлення створила Інесса Кульчицька. Директорка- художня керівниця Уляна Мороз.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)