Веломарафон Gran Fondo Ukraine назвав своїх переможців

20.07.2021

У неділю, 18 липня, у Старому Самборі визначили переможців веломарафону Gran Fondo Ukraine, маршрут якого простягався гірськими дорогами траси Львів – Ужгород.

Змагання відбувалося відразу на двох дистанціях: Старий Самбір – Турка – Старий Самбір – 90 км та Старий Самбір – Сянки – Ужок – Старий Самбір – 140 км.

Відтак в абсолютній першості на дистанції 140 км переміг Борис Бакуринский (час 03:38:50.810), другим став Денис Батюхов (час 03:41:50.270), третім – Тарас Дубинець (час 03:41:51.790).

Серед жінок на дистанції 140 км перемогла Ольга Ящук (час 04:15:42.200), друге місце посіла Єлизавета Дяченко (час 04:15:47.660), третє – Вікторія Бондаренко (час 04:24:11.840).

В абсолютній першості на дистанції 90 км «золото» виборов Вадим Кривошеєв (час 02:23:33.210), «серебро» - Артур Амосов (час 02:23:35.140), «бронзу» -  Ігор Пилипчук (02:23:39.100).

Серед жінок на дистанції 90 км першою була Анна Рангаева (час 02:36:39.440), другою перетнула фініш Юлія Толкач (час 02:36:40.520), третій результат продемонструвала Маріанна Янів (час 02:41:22.780).

Із результатами змагань можна ознайомитися – тут.

Усього на старті було зареєстровано 506 велосипедистів, охочих взяти участь у гонці. Серед них спортсмени з Києва, Борисполя, Бучі,  Боярки, Ірпіня, Вінниці, Вишневого, Дніпра, Запоріжжя, Чернігова, Червонограда, Білої Церкви, Броварів, Кам’янського, Коцюбинського, Хмельницького, Харкова, Тернополя, Лужина, Львова, Жовкви, Буська, Мостиськ, Пустомит, Новояворівська, Стагого Самбора, Дрогобича, Сокалю, Самбора, Івано-Франківська, Нетишина, Новоселівки, Миколаєва, Полтави, Одеси, Херсону, Чорноморська, Мелітополя, Кам’янець Подільського, Рівного, Рудно, Луцька, Ужина, Ужгорода, Великого Березного, Хуста, а також з Білорусі та США.

Gran Fondo – це формат багатокілометрових велозаїздів, що був започаткований в Італії і набув популярності у багатьох країнах Європи, а останнім часом – і на інших континентах. Уперше Gran Fondo або ж великі перегони провели в італійському приморському містечку Чезенатіко у 1970 році.