Бюджетна комісія підтримала ініціативу виділення додаткових коштів для надання допомог малозабезпеченим громадянам
![Бюджетна комісія підтримала ініціативу виділення додаткових коштів для надання допомог малозабезпеченим громадянам](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c924f0143f2d74dd554c09f413ad7f2c.png)
18.11.2019
Сьогодні, 18 листопада, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.
Комісія підтримала зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік у частині Капітального будівництва.
Йдеться про перерозподіл коштів програми, виділених на певні об’єкти, які з об’єктивних причин не будуть використані в 2019 році. Так, фінансовий ресурс у сумі 5,7 млн грн зняли з 8 об’єктів та скерували на 14 інших об’єктів.
Варто зауважити, що дане питання буде винесено на розгляд сесії обласної ради.
Крім того, депутати погодили виділення додаткових коштів у сумі 1 млн грн для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями у рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.
Цей перерозподіл коштів здійснено в межах програми завдяки економії за деякими заходами.
«Сьогодні є дуже велика потреба в наданні матеріальних допомог громадянам, які звертаються до депутатів та керівництва облради. Ми повинні допомагати тим, хто найбільше потребує підтримки», - наголосив голова комісії Олег Домчак.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)