Екологічна комісія ініціює низку звернень до центральних органів влади
![Екологічна комісія ініціює низку звернень до центральних органів влади](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ee1f34d0ba7e3d654393d196f79c53f4.png)
28.08.2019
Під час засідання постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації сьогодні, 28 серпня, заслухала звіти про виконання профільних програм у І півріччі, розглянула питання агропромислового розвитку та ініціювала низку звернень до центральних органів влади.
Так, депутати заслухали звіти про виконання у І півріччі заходів обласних програм: розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки, охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки; підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області.
Також комісія ініціювала підготовку звернень до центральних органів влади щодо:
- вжиття заходів задля безпеки громадян при проведенні обробки полів засобами захисту рослин;
- необхідності врегулювання питання залучення суб’єктів господарювання (в тому числі їх матеріально-технічної бази) до обробітку земель сільськогосподарського призначення, які закріплені за закладами професійно-технічної освіти та вищими навчальними закладами;
- напрацювання змін до законодавства України в частині дотримання сівозмін;
- посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва.
Окрім того, члени комісії погодили проєкт рішення «Про створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» із подальшим винесенням його на розгляд сесії обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)