Львівщина прощається із загиблими в результаті обвалу будинку в Дрогобичі
30.08.2019
За інформацією Дрогобицької міської ради, у четвер, 29 серпня, о 14:00 год. відбувся похорон загиблого 57-річного Степана Мисіва.
А сьогодні, 30 серпня, відбуваються похорони 6 дрогобичан: 80-річної Євгенії Нищук, 42-річного Валерія Пилипціва, 79-річної Катерини Горняк і 64-річної Валентини Джуринської та її двох онуків: 21-річної Анни Груздєвої та 5-річного Давида Стахіва.
Загиблу 44-річну Ольгу Баран хоронитимуть у суботу або в неділю.
Нагадаємо, у зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року, внаслідок якої загинуло восьмеро людей, на території Львівщини оголошено дводенну жалобу за загиблими.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео