На Львівщині оголошено дні жалоби за загиблими у Дрогобичі
![На Львівщині оголошено дні жалоби за загиблими у Дрогобичі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ba5b65d0633a39a32c433ee71ee7c428.png)
29.08.2019
У зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року, внаслідок якої загинуло восьмеро людей, на території Львівщини оголошено дводенну жалобу за загиблими.
Днями жалоби оголошені 29 та 30 серпня.
На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на всій території Львівської області будуть приспущені Державні Прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій на території усієї області.
Окрім того, слід обмежити проведення розважально-концертних заходів, а в закладах торгівлі, ресторанного господарства та в громадському транспорті – рекомендовано не вмикати розважальну музику.
Довідково:
За інформацією Головного управління ДСНС у Львівській області, пошуково-рятувальні роботи завершені.
Відтак, під завалами людей немає. Станом на зараз, тривають роботи з розбору завалу будівельних конструкцій. Силами ДСНС врятовано 7 осіб, у тому числі – 5 дітей. Під завалами виявлено тіла 8 осіб, у тому числі 5-річного хлопчика.
Зазначимо, що на місце надзвичайної ситуації невідкоадно прибули бригади лікарів-консультантів з «ОХМАТДИТу» та Міської дитячої клінічної лікарні м.Львова. 7 осіб госпіталізовано в Дрогобицьку мільку лікарню №1. Після стабілізації стану, 2 дітей транспортовано реанімобілями до Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова, 1 жінку в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова (проводиться оперативне втручання).
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)