В області триває Спартакіада людей з інвалідністю
![В області триває Спартакіада людей з інвалідністю](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/db4889f7b6ee4ea8b6c517e5ca115421.png)
30.08.2019
На базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», що поблизу м. Червоноград, упродовж 29-30 серпня триває ХХХІІ Спартакіада людей з інвалідністю.
Уже 32 роки поспіль такі змагання збирають активних і сильних духом людей Львівщини, щоб позмагатися у 10 видах спорту, а також продемонструвати свої здібності.
У четвер, 30 серпня, на відкритті обласної Спартакіади були присутні представники обласної та районної влади, керівники громадських організацій. Усі, хто виступали на відкритті змагань, висловлювали захоплення силою духу присутніх спортсменів, бажали їм здоров’я, подальших успіхів у спорті, оптимізму, удачі та віри у краще.
Голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Петро Жукровський передав вітання від голови Львівської обласної ради всім спортсменам. «Кожна Ваша перемога – це чергове підтвердження того, що Ви обрали правильний шлях – шлях спорту», - звернувся він до учасників.
Відтак, 185 спортсменів з майже всіх міст і районів області змагаються за першість у легкій атлетиці (перегони на візках, стрибки з місця в довжину, біг 60 м), шашках і шахах, дартсі, настільному тенісі, бочі, більярді та інших рекреаційних заняттях для активного дозвілля.
Варто відзначити активну діяльність на теренах нашої області – Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», яка запроваджує ініціативи людей з особливими потребами у різних галузях діяльності, залучає їх до процесів реформування суспільства та є ініціатором Спартакіади.
Додамо, що захід відбувається в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)