Юлія Коростильова у складі збірної здобула «золото» чемпіонату Європи
![Юлія Коростильова у складі збірної здобула «золото» чемпіонату Європи](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d703b409d37b3a628691c4cfae756540.png)
26.05.2021
У Хорватії на чемпіонаті Європи з кульової стрільби жіноча команда збірної України виборола «золоті» медалі.
Наші спортсменки – львів’янка, учениця комунального закладу Львівської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності» Юлія Коростильова, Поліна Колеснікова та Олена Костевич здобули найвищу нагороду у стрільбі з пневматичного пістолету. Друге місце посіла команда Росії, третє – Сербія.
Додамо, що Юлія Коростильова тренується під керівництвом батьків Валентини та Сергія Коростильових.
До слова, на чемпіонаті Європи спортсмени змагаються не лише за медалі, а й за можливість виступати на Олімпійських Іграх у Токіо. За підпусками турніру будуть розіграні останні 16 олімпійських ліцензій.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)