Юрій Гудима провів особистий прийом громадян у Кам'янка-Бузькому районі
![Юрій Гудима провів особистий прийом громадян у Кам'янка-Бузькому районі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/99a743a13e4147238576001af0c02a26.png)
13.11.2019
Сьогодні, 13 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима провів особистий прийом громадян – мешканців Кам'янка-Бузького району.
Громадяни, звертаючись до посадовця за допомогою, порушували питання соціально-побутового характеру, земельних процедур, житлово-комунального господарства тощо.
Зокрема, йшлося про виділення коштів на покращення житлових умов для дитини з особливими потребами, а також про сприяння у виготовленні необхідної документації для одного з храмів.
Юрій Гудима запевнив, що проблеми, порушені мешканцями Кам'янка-Бузького району під час особистого прийому, не залишаться без уваги, а відповідальні структурні підрозділи отримають відповідні доручення.
Крім того, Юрій Гудима обговорив із головою Кам'янка-Бузької районної ради Тарасом Келебердою стан виконання проектів, запланованих до реалізації в 2019 році в межах району.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)