Юрій Гудима вручив обласні премії студентам закладів вищої освіти Львівської області
![Юрій Гудима вручив обласні премії студентам закладів вищої освіти Львівської області](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/46e12d4cbfd77fbf3e3d473cd7432c7c.png)
18.11.2019
Сьогодні, 18 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима взяв участь в урочистостях з нагоди вручення обласних премій студентам закладів вищої освіти Львівської області з нагоди Міжнародного дня студентів
«В Україні 17 листопада ми традиційно відзначаємо День студента. Львівська обласна рада зі свого боку щороку виділяє кошти на премії кращим студентам області. Загальний преміювальний фонд у цьому році становить 1 млн 200 тисяч гривень. Переконаний, мине зовсім небагато часу і ваші знання, ваш професіоналізм ви зможете застосувати на благо нашої рідної країни. Бажаю усім успіху, реалізації задуманого, руху лише вперед!» - зазначив Юрій Гудима.
Премії отримали 200 студентів закладів вищої освіти області в розмірі 6 тисяч гривень кожна.
Як відомо, грошові винагороди призначаються студентам, які відзначилися у навчальній і науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті університету, міста, області.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)